Mokyklai

Elektroninis mokinio pažymėjimas – tai naujo pavyzdžio mokinio pažymėjimas, kuris vienoje kortelėje apjungia daug mokinių naudojamų funkcijų: mokinio pažymėjimą, troleibuso ar autobuso elektroninį bilietą, bibliotekos skaitytojo bilietą ir piniginę.


Kartu su TAMO informacine sistema EMP padeda paversti mokyklą modernia vieta, kurioje mokytis ir dirbti – saugu bei patogu tiek mokiniams, tiek mokytojams.


Elektroninio mokinio pažymėjimo naudos mokyklai:


- Praėjimo į mokyklą kontrolė. Tik turėdami pažymėjimą, mokiniai gali praeiti pro mokyklos įėjimą saugančius sukamuosius vartelius arba atsirakinti pamokų metu užrakintą mokyklos durų el. spyną. Tai – papildoma kliūtis, trukdanti pašaliniams asmenims patekti į Jūsų mokyklą.


- Mokyklos lankomumo apskaita. Kiekvienas kiekvieno mokinio praėjimas pro sukamuosius įėjimo vartelius, atrakinama ar užrakinama el. spyna ar panaudotas skaitytuvas yra automatiškai pažymimi TAMO sistemoje, todėl Jūs bet kada galite peržvelgti mokinių lankomumo duomenis.

- Pamokų lankomumo apskaita. Įeidamas į klasę, mokinys prideda savo pažymėjimą prie skaitytuvo ir yra pažymimas TAMO sistemoje, todėl Jūs bet kada galite patikrinti, kada ir kokiose pamokose jis lankėsi.

- Skaitytojo bilietas. EMP palengvina darbą ir mokyklos bibliotekos darbuotojams – norint konkrečiam lankytojui priskirti konkretų leidinį, darbuotojui tereikia brūkšninių kodų skaitytuvu nuskaityti ant EMP ir knygos esančius brūkšninius kodus. Mokiniai ir jų tėvai matys pasiimtų knygų sąrašą, galės stebėti jų grąžinimo terminus, o ateityje – ir užsisakyti pageidaujamą knygą iš anksto.


Atsiskaitymai mokykloje. Su pažymėjimu kaip su banko kortele mokiniai gali saugiai ir greitai atsiskaityti už pietus mokyklos valgykloje nenaudodami grynųjų pinigų. Kartu trumpėja ir eilės.


- Kopijavimo paslaugų apmokėjimas. Pažymėjimas leidžia mokiniams akimirksniu ir be grynųjų atsiskaityti už kopijavimo paslaugas, kai mokykloje šalia kopijavimo aparato stovi arba jame yra įmontuotas elektroninis skaitytuvas.


- Elektroninis spintelės raktas. Pažymėjimu mokiniai atrakina arba užrakina savo spinteles mokykloje.

- Užklasinės veiklos apskaita. Jei mokinys lanko užklasinės veiklos būrelius, TAMO sistemoje matote, kokią dieną ir kuriame jis dalyvavo.

- Socialinio maitinimo apskaita. TAMO sistema pateikia informaciją apie mokinio valgymą bei automatiškai generuoja ataskaitas atsakingam darbuotojui.

- Mokinių pavežėjimo apskaita. Jei Jūsų mokykla yra sudariusi sutartį su vežėju dėl mokinių pavežėjimo į mokyklą, atsakingam darbuotojui pavežėjimo ataskaitas TAMO sistema generuoja automatiškai.

  • TAMO siūlomo pažymėjimo mokėjimų variklis - MOKIPAY sistema.

2011 m. liepą pristatyta nauja atsiskaitymo paslauga sėkmingai plečiasi ir sulaukia pripažinimo:

- Lietuvos banko išduota elektroninių pinigų įstaigos licencija;

- Daugiau nei 300 atsiskaitymo vietų visoje Lietuvoje;

- Jau veikia Vilniaus Jėzuitų gimnazijoje ir MRU;

- Lietuvos metų gaminys 2011;

- „Eurobasket 2011“ atsiskaitymų sistema.